صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 74 از 74

موضوع: وسواس فکری

3294
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : وسواس فکری

نقل قول نوشته اصلی توسط یک تنهای خسته نمایش پست ها
    هروقت تنها میشم کلی گریه میکنم چون مامان بابام گناه دارن منو اینجوری ببینن سکته میکنن بعد اون وقت غصه اینکه من مقصر مرگشون بودمو هم به غمام اضافه میشه هی بهم گفتن ازش دوری کن دوری کن اگه بفهمیم با اونی ما رو میکشی و این خونه یا جای توعه یا جای ما حالام که اینقد حالم بده نه میتونم برم همه چی اقرار کنم که پرت مبشم بیرون از خونه و بابام کتکم میزنه و دیگه به روانشناسم نمیتونم مراجعه کنم دردودل با دوستامم بیفایده بود همش میگن ولش کن اهمیت نده هی میگم نمیتونم باز حرف خودشونو میزنن
    این که دوستاتون راحت میگند ولش کن شاید حتی درست باشه. ولی الآن برای شما مثل نمکه رو زخم. شما اول باید احساساتتونو ترمیم کنید بعد برید سراغ تصمیم گیری.

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

ممنونم سعی میکنم انجامشون بدم ولی رابطه ما دوستی نیس عشقه این دو خیلی فرق دارن
    درسته. تفاوتشو سعی می کنم بفهمم. فعلا سعی کنید برید پیاده روی طولانی یا نوشتن زیاد. فقط سریع به جای فکر کردن این دو کارو انجام بدید.

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    تشکر شده 89 بار در 80 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط RRR00 نمایش پست ها
    اوه اوه چه وضعیتیه؟! خب به نظرم با این وضع حتما برید پیش مشاوره. بعد حالا که گریه کردید یه کاغذ بردارید و هر چی اذیتتون می کنه بنویسید. باور کنید خالی میشید. البته بعدش پیشنهاد می کنم کاغذو نیست و نابود و ریزریزش کنید تا کسی نبینه توی مغز شما چی میگذره.
    مشکل من همینجاست خودم تنهایی نمیتونم برم به خانوادمم نمیتونم بگم من دردمو به کی بگم من بخاطر یک پسری که عاشقشم بابام که از گل نازکتر نمیگف میخواس کتکم بزنهههههه هنوز که هنوزه کلی از اون روز گدشته فقط موقع خواب خیلی شبا تصویر بابام با کمربندش میاد جلو چشامم میفهمین من چی میکشممممممممم؟برام دعا کنین همین

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

ادمای احساسی همیشه میبازن همیشه کم میارن مقابل بی مهریا دشمنیا و نامردایی یک عده و هی میبخشند میبخشند و فرصت میدهند که جبران شه درست شه هی میمونن میمونن تا بسازنن بسازنن یهو دیگه خسته میشن از قوی بودن شب تا صبحم گریه کنی خالی نمیشی که نمیشی بدتر میشی زجر میکشی قلبت میخواد بزنه بیرون از شدت درد
    قبول دارم ... قبول دارم ...

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

درسته. تفاوتشو سعی می کنم بفهمم. فعلا سعی کنید برید پیاده روی طولانی یا نوشتن زیاد. فقط سریع به جای فکر کردن این دو کارو انجام بدید.
    همین کارو میکنم فردا بعد از امتحانم من امتحان دارم ولی فکرم درگیر این چرتو پرتا کردم

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

مشکل من همینجاست خودم تنهایی نمیتونم برم به خانوادمم نمیتونم بگم من دردمو به کی بگم من بخاطر یک پسری که عاشقشم بابام که از گل نازکتر نمیگف میخواس کتکم بزنهههههه هنوز که هنوزه کلی از اون روز گدشته فقط موقع خواب خیلی شبا تصویر بابام با کمربندش میاد جلو چشامم میفهمین من چی میکشممممممممم؟برام دعا کنین همین
    یا پیغمبر! بله همین الآن اومد جلو چشمم! این وضعیتو به نظرم یه مشاور بتونه درست کنه یا حداقل ترس شما رو از بین ببره. فقط سوالی که دارم اینه که چرا تنهایی نمیتونید برید مشاوره؟ دردتونو به خودتون توی کاغذ بگید. خودتونو یه شخصیت دیگه فرض کنید و باهاش صحبت کنید. هر چی می خواید بهش بگید. البته که منم حرفاتونو شنیدم و دعاتون می کنم و هر چه که در توانم بود گفتم.

7. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

همین کارو میکنم فردا بعد از امتحانم من امتحان دارم ولی فکرم درگیر این چرتو پرتا کردم
    آخ آخ منم امتحان دارم. باشه پس منم از رختخوابم بلند میشم و فکرو میزارم کنار و میرم سراغ درسم و شما هم همین کارا رو بکنید. براتون آرزوی موفقیت میکنم.

8. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

یا پیغمبر! بله همین الآن اومد جلو چشمم! این وضعیتو به نظرم یه مشاور بتونه درست کنه یا حداقل ترس شما رو از بین ببره. فقط سوالی که دارم اینه که چرا تنهایی نمیتونید برید مشاوره؟ دردتونو به خودتون توی کاغذ بگید. خودتونو یه شخصیت دیگه فرض کنید و باهاش صحبت کنید. هر چی می خواید بهش بگید. البته که منم حرفاتونو شنیدم و دعاتون می کنم و هر چه که در توانم بود گفتم.
    چون من هرجا میرم به مامانم میگم نمیتونم بپیچونمش بعلاوه مشاوره جلسات متعدد لازمه یک جلسه کفایت نمیکنه تمام هزینه های منم با پدرومادرمه هرچی بخرم درجریان قرار دارن یهو کلی پول از حسابم کم شه شک میکنن منم بلد نیستم با دروع جمعش کنم لو میرم

9. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

آخ آخ منم امتحان دارم. باشه پس منم از رختخوابم بلند میشم و فکرو میزارم کنار و میرم سراغ درسم و شما هم همین کارا رو بکنید. براتون آرزوی موفقیت میکنم.
    ممنونم بابت دعاتون معتقدم وقتی یکی در حقم دعا کنه خدا زودتر اجابتش میکنه دعا کنین مث سابق شه و حالم خوب شه منم متقابلا دعا میکنم همه مشکلاتتون حل شه حس میکنم خیلی خوب همو درک کردیم با وجود مشکلات متفاوت من یکم دیگه میرم سر درسم ان شاالله هردو موفق شیم

10. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

چون من هرجا میرم به مامانم میگم نمیتونم بپیچونمش بعلاوه مشاوره جلسات متعدد لازمه یک جلسه کفایت نمیکنه تمام هزینه های منم با پدرومادرمه هرچی بخرم درجریان قرار دارن یهو کلی پول از حسابم کم شه شک میکنن منم بلد نیستم با دروع جمعش کنم لو میرم
    من نمیگم دروغ بگید یا بپیچونید. نمیتونید بگید برای مسائل تحصیلی یا اجتماعی مثلا روابط دوستانه ی بهتر یا اخلاق بهتر و اینا میخواید برید؟ بعد تو جلسات مشاوره راجب اینا هم صحبت کنید همراه با مشکل اصلیتون.

11. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

من نمیگم دروغ بگید یا بپیچونید. نمیتونید بگید برای مسائل تحصیلی یا اجتماعی مثلا روابط دوستانه ی بهتر یا اخلاق بهتر و اینا میخواید برید؟ بعد تو جلسات مشاوره راجب اینا هم صحبت کنید همراه با مشکل اصلیتون.
    اره فکر خوبیه یکم راجبش فکر کنم ببینم مامانم مشکوک نمیشه که راجب اون میخوام برم مشاوره چون خیلی زرنگه زود میفهمه

12. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

ممنونم بابت دعاتون معتقدم وقتی یکی در حقم دعا کنه خدا زودتر اجابتش میکنه دعا کنین مث سابق شه و حالم خوب شه منم متقابلا دعا میکنم همه مشکلاتتون حل شه حس میکنم خیلی خوب همو درک کردیم با وجود مشکلات متفاوت من یکم دیگه میرم سر درسم ان شاالله هردو موفق شیم
    باز خوبه شما هنوز به دعا و کمک خدا اعتقاد دارید. من با این که آدم معتقدیم نماز و روزم سر جاشه اعتقادمو به دعا از دست دادم. خوبه. همینجوری باشید. حالا من دعا کردم اوضاع نه مثل سابق بلکه خیلی بهتر و شادتر شه زندگیتون و انگیزه ی خیلی زیادی بگیرید برای حرکت به سمت اهداف قشنگ و زیبا. آنچنان مهارت ها و موفقیت هایی کسب کنید که بدرخشید و براتون این ناراحتی ها خاطره بشه. نمیدونم چرا با وجود حال بدتون باعث شدید من روحیه بگیرم و بخوام و تلاش کنم که حال و اوضاع جفتمون بهتر شه.
    خیلی ممنون.
    ایشالا تو امتحانتونم موفق باشید.

13. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

اره فکر خوبیه یکم راجبش فکر کنم ببینم مامانم مشکوک نمیشه که راجب اون میخوام برم مشاوره چون خیلی زرنگه زود میفهمه
    شما کاملا صادق باشید و اصلا وقتی رفتید نصف جلساتو راجب همین چیزای اخلاق و تحصیل و روابط بهتر و چگونه با پدر و مادر بهتر رفتار کنیم و موفقیت تحصیلی و شغلی و اینا صحبت کنید. (خودمونیما یه دفعه دیدید بعد از این که ایشالا مشکل اصلیتون حل شد سی چل تا موفقیت دیگه به خاطر این صحبتا تو جلسات مشاوره کسب کردید!!!)

14. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

باز خوبه شما هنوز به دعا و کمک خدا اعتقاد دارید. من با این که آدم معتقدیم نماز و روزم سر جاشه اعتقادمو به دعا از دست دادم. خوبه. همینجوری باشید. حالا من دعا کردم اوضاع نه مثل سابق بلکه خیلی بهتر و شادتر شه زندگیتون و انگیزه ی خیلی زیادی بگیرید برای حرکت به سمت اهداف قشنگ و زیبا. آنچنان مهارت ها و موفقیت هایی کسب کنید که بدرخشید و براتون این ناراحتی ها خاطره بشه. نمیدونم چرا با وجود حال بدتون باعث شدید من روحیه بگیرم و بخوام و تلاش کنم که حال و اوضاع جفتمون بهتر شه.
    خیلی ممنون.
    ایشالا تو امتحانتونم موفق باشید.
    اعتقادردارم چون همیشه دستمو گرفته حتی خیلی دیر به کمکم اومده نذاشته بقبه حال بدمو بفهمنن و هوامو داشته خودمم امید گرفتم مطمنم خیلی زود همه چی درست مبشه اونروز میام بهتون خبرمیدم خوشحال شدم اثر گداشتم روتون ان شاالله هردو موفق شیم بهتره بریم بخونیم امتحان من که خیلی سخته

15. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

اعتقادردارم چون همیشه دستمو گرفته حتی خیلی دیر به کمکم اومده نذاشته بقبه حال بدمو بفهمنن و هوامو داشته خودمم امید گرفتم مطمنم خیلی زود همه چی درست مبشه اونروز میام بهتون خبرمیدم خوشحال شدم اثر گداشتم روتون ان شاالله هردو موفق شیم بهتره بریم بخونیم امتحان من که خیلی سخته
    آره بریم.
    گامباته (به ژاپنی یعنی تلاش کنید یا موفق باشید)

17. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

آره بریم.
    گامباته (به ژاپنی یعنی تلاش کنید یا موفق باشید)
    تونستین چیزیم بخونین؟من یکم خوندم دوباره تنها شدم گریه میکنم کاش بفهمه حالم اینقد بده بیاد خوبم کنه

18. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

تونستین چیزیم بخونین؟من یکم خوندم دوباره تنها شدم گریه میکنم کاش بفهمه حالم اینقد بده بیاد خوبم کنه
    نه متاسفانه. رفتم ناهار خوردم هیچی نخورده بودم. حالا هم باید برم مشاوره. این که میگید بیاد خوبتون کنه رو هر کسی رو که سراغ دارم در جوابش میگه هیچ کس نمیتونه حال شما رو خوب کنه. فقط خودتون میتونید. در صورتی که من معتقدم که این جواب آدمای بی تفاوت و بی احساسه که هیچ انسانیتی در وجودشون نیست. حال بد دیگران نباید برای ما بی اهمیت باشه. ولی به هر حال کاریش نمیشه کرد. اینجا دنیای بی تفاوت هاست. برا همین میگم خودتونو یه شخصیت دیگه فرض کنید و تو کاغذ با خودتون حرف بزنید.
    اگه میبینید نمیتونید تمرکز کنید بلند بلند بخونید تا بشه تمرکز کرد. اگه دیگه واقعا نشد پنج دقیقه وقت بگیرید و تو کاغذ تیتر وار موضاعات ذهنتونو بنویسید در حد سه چهار خط یا بیشتر (برای این که وقت نگیره) مچالش کنید و ریزریزش کنید و با این کار به مغزتون بفهمونید که فعلا نمی خواید بهش فکر کنید. بلند بلند خوندن فراموش نشه.
    منم به حرفم عمل نکردم. ببخشید. حالا حتما تا شب به حرفم عمل می کنم. شمام اگه خواستید شب بیاید بگید چقدر تونستید بخونید و الآن قول بدید که فلان صفحه و تا فلان مبحث میخونید. منم شب میام اعلام میکنم. کلا جزوم ۳۰ صفحست تا شب قول میدم همشو بخونم و حل کنم هر جور شده.
    یه تکنیکم هست به نام ذهن آگاهی حالا بعدا اگه فرصت شد میگم.

19. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

نه متاسفانه. رفتم ناهار خوردم هیچی نخورده بودم. حالا هم باید برم مشاوره. این که میگید بیاد خوبتون کنه رو هر کسی رو که سراغ دارم در جوابش میگه هیچ کس نمیتونه حال شما رو خوب کنه. فقط خودتون میتونید. در صورتی که من معتقدم که این جواب آدمای بی تفاوت و بی احساسه که هیچ انسانیتی در وجودشون نیست. حال بد دیگران نباید برای ما بی اهمیت باشه. ولی به هر حال کاریش نمیشه کرد. اینجا دنیای بی تفاوت هاست. برا همین میگم خودتونو یه شخصیت دیگه فرض کنید و تو کاغذ با خودتون حرف بزنید.
    اگه میبینید نمیتونید تمرکز کنید بلند بلند بخونید تا بشه تمرکز کرد. اگه دیگه واقعا نشد پنج دقیقه وقت بگیرید و تو کاغذ تیتر وار موضاعات ذهنتونو بنویسید در حد سه چهار خط یا بیشتر (برای این که وقت نگیره) مچالش کنید و ریزریزش کنید و با این کار به مغزتون بفهمونید که فعلا نمی خواید بهش فکر کنید. بلند بلند خوندن فراموش نشه.
    منم به حرفم عمل نکردم. ببخشید. حالا حتما تا شب به حرفم عمل می کنم. شمام اگه خواستید شب بیاید بگید چقدر تونستید بخونید و الآن قول بدید که فلان صفحه و تا فلان مبحث میخونید. منم شب میام اعلام میکنم. کلا جزوم ۳۰ صفحست تا شب قول میدم همشو بخونم و حل کنم هر جور شده.
    خواستم خودمو یکشم همون کمربند بابامو گذاشتم دور گلوم خیلی فشارش دادم ولی طاقت نیووردم ولش کردم الانم حالم خیلی داعونه اصن شاید فرار کنم برم

20. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

این عادلانه نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتننن نتتتتتتتت من دارم زجر میکشم اون نیستتتتتت هیچکس نیستتتتتتت

21. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

حس سنگینی تو معزم دارم برم زنگ بزنم بیان منو ببرن دعا کنین دیگه برنگردم تموم کنم

22. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

خواستم خودمو یکشم همون کمربند بابامو گذاشتم دور گلوم خیلی فشارش دادم ولی طاقت نیووردم ولش کردم الانم حالم خیلی داعونه اصن شاید فرار کنم برم
    نه نکنید این کارا رو. ای بابا الآن باید برم جایی وقت ندارم. بدبختی این فکرای وسواسی هی بیشتر و بدتر میشند. خانومی که اسمتونم نمیدونم نکنید این کارا رو تو رو خدا. من دارم نگران میشم نکنه کار وحشتناکی دست خودتون بدید. خدایا نمیدونم چجوری ایشونو از این وضعیت در بیارم خودمم اوضام جالب نیست. شما رو قسم میدم به جای این کارا یه کاغذ قلم بردارید بنویسید. همین الآن کاغذ و قلم بردارید. اصلا نه. برندارید. لباس بپوشید برید بیرون. پیاده روی کنید. تند راه برید آروم راه برید. ولی خواهش می کنم فکر نکنید در حین راه رفتن. بعد از نیم ساعت یه ساعت برگردید خونه. خواهش می کنم حتی فکر فرارم نکنید. به عواقبش که فکر می کنم تن و بدنم میلرزه. اصلا ارزششو نداره. گفتم که خانوم عزیز با مشاوره بعدا میرید برطرفش میکنید میره پی کارش دیگه. من براتون به محض برگشتن از بیرون نماز میخونم. زیارت عاشورا میخونم. از امام حسین و امام زمان طلب کمک می کنم برای شما. بعد که از بیرون برگشتید و ایشالا یکم حالتون بهتر شده بود کاغذ قلم بردارید و فکرتونو خالی کنید. به خدا ارزششو نداره که این بلا ها رو سر خودتون بیارید. درسو برا چند دقیقه یا یکی دو ساعت ول کنید و این کارا رو بکنید تا خدای نکرده حالتون بدتر نشده.
    بعد از این که این دو کارو انجام دادید برید درستونو بخونید.
    نگرانتون شدم. نکنید این کارا رو خانوم عزیز.

23. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

این عادلانه نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتننن نتتتتتتتت من دارم زجر میکشم اون نیستتتتتت هیچکس نیستتتتتتت
    منم از زجر شما دارم زجر میکشم ...

24. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

منم از زجر شما دارم زجر میکشم ...
    توروخدا به حدا بگین فقط اونو بهم بده خدا جواب منو نمیدهههههههههههههه کسی که اصلا نمیشناسمش بخاطر من ناراحته اما عشقم...خدااااااااااااااااا ااا کمکم کن ممنونم که برام دعا میکنین ببخشیدشما رو ناراحت کردم من خیلی تنهام دویس بارمخاطبینمو زیرو رو میکنم کسی نیس باهاش حرف بزنم میام اینجا

25. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

توروخدا به حدا بگین فقط اونو بهم بده خدا جواب منو نمیدهههههههههههههه کسی که اصلا نمیشناسمش بخاطر من ناراحته اما عشقم...خدااااااااااااااااا ااا کمکم کن ممنونم که برام دعا میکنین ببخشیدشما رو ناراحت کردم من خیلی تنهام دویس بارمخاطبینمو زیرو رو میکنم کسی نیس باهاش حرف بزنم میام اینجا
    پیشنهاد می کنم ادامش رو توی پیام خصوصی بگیم.

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)